ΣΤΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΤΜΗΜΑΤΑ Θ΄εξαμ.

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Τα μαθήματα της Στοματολογίας του Θ΄εξαμήνου θα ξεκινήσουν την ΤΕΤΑΡΤΗ 15 /11 /2017.

Για την καλύτερη διεξαγωγή της κλινικής άσκησης των φοιτητών του Θ΄ εξαμήνου στο μάθημα της Στοματολογίας , έχει γίνει  επιμέρους  χωρισμός των τμημάτων , ο οποίος έχει ως εξής:

ΠΡΟΣΟΧΗ

Οι ώρες των μαθημάτων (κλινική & φροντιστήριο) θα τηρηθούν αυστηρά (απουσίες θα παίρνονται στην αρχή του μαθήματος)

Το φροντιστηριακό μάθημα θα γίνεται για το Θ1 την ΔΕΥΤΕΡΑ

14:00 – 15:00μ.μ ,  στην αίθουσα σεμιναρίων Β’ του υπογείου και το Θ2 την ΠΕΜΠΤΗ  14:00 – 15:00μ.μ  στην αίθουσα σεμιναρίων Β’ του υπογείου.

Οι απουσίες είναι 3 για την κλινική άσκηση και 3 για το φροντιστήριο σε κάθε εξάμηνο.

 

 ΔΕΥΤΕΡΑ  Θ1β (α)   ώρα  13:00 – 14:00μ.μ  (κλινική Στοματολογίας 4ος )

10312

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ -ΖΩΗ

10411

ΙΑΤΡΟΥΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10371

ΚΑΜΠΑΝΗ

ΕΛΕΝΗ

10425

ΚΑΜΠΑΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

10377

ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

10313

ΚΑΠΕΡΩΝΗ

ΑΘΗΝΑ

10382

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

10314

ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

10315

ΚΑΡΑΣΕΡΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10317

ΚΑΤΣΑΡΑ

ΑΡΕΤΗ

10332

ΜΠΑΛΛΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

10378

ΚΟΡΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10363

ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑΝΑ

10296

ΤΗΛΑΒΕΡΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ  Θ1β (β)   ώρα  09:00 – 10:00π.μ  (κλινική Στοματολογίας 4ος )

10319

ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10320

ΚΟΥΤΣΟΥΛΗ

ΜΑΡΙΑ

10321

ΚΟΥΤΣΩΝΑ

ΦΩΤΕΙΝΗ

10322

ΚΟΥΦΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

10412

ΛΑΓΟΜΑΤΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΣΟΦΙΑ

10324

ΛΑΜΠΡΙΔΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

10325

ΛΙΑΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10326

ΛΟΥΒΡΟΥ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ- ΚΑΛΛΙΟΠΗ

10419

ΜΑΛΟΥΤΑ

ΜΑΡΙΑ

10355

ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΥΜΩΝΗ

10327

ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΑΓΟΡΗ

10328

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

10413

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

ΘΕΟΓΝΩΣΙΑ

 

ΠΕΜΠΤΗ  Θ1α (γ)   ώρα  10:00 – 11:00π.μ  (κλινική Στοματολογίας 4ος )

10376

ΑΔΑΜΙΔΟΥ

ΚΛΕΟΝΙΚΗ

10297

ΑΔΑΜΟΥΔΗ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

10402

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

10299

ΑΛΕΤΡΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

10301

ΑΦΕΝΤΑΚΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΙΑΣΩΝ

10397

ΒΑΒΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

10302

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

10385

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

10407

ΒΕΡΕΛΗ

ΔΙΟΝΥΣΙΑ

10303

ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

10304

ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

10403

ΓΚΑΖΙΑΝΗ

ΜΕΛΙΝΑ

10305

ΓΡΑΒΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ  Θ1α (δ)   ώρα  11:00 – 12:00π.μ  (κλινική Στοματολογίας 4ος )

10404

ΔΑΒΟΥΔΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10306

ΔΗΜΑΚΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

10410

ΔΗΜΚΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

10307

ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΑΥΛΙΝΑ

10370

ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

10381

ΔΟΥΜΑΝΙΔΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

10308

ΕΛΕΖΙ

ΡΕΝΤΙΝΕΛΑ

10417

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ

ΔΑΦΝΗ

10389

ΕΜΙΝ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΕΣΕΓΚΙΟΥΛ

10392

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ

10309

ΖΑΡΚΑΔΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ

10310

ΗΛΙΑΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

10311

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΡΙΟΣ

 

ΠΕΜΠΤΗ  Θ2β (α)   ώρα  13:00 – 14:00μ.μ  (κλινική Στοματολογίας 4ος )

10409

ΣΑΒΒΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

10350

ΣΒΑΡΝΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

10351

ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

10422

ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

10352

ΣΟΥΡΓΚΟΥΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10375

ΣΠΡΙΤΙΝΟΥΔΗΣ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

10383

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΑΘΗ -ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

10394

ΣΠΥΡΟΥ

ΧΑΡΗΣ

10354

ΣΤΑΥΡΟΥ

ΒΙΡΓΙΝΙΑ

10420

ΜΕΤΑΞΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

10423

ΣΤΥΛΙΑΡΑ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

10356

ΣΤΥΛΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΙΑ

10358

ΣΧΟΙΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ  Θ2β (β)   ώρα  09:00 – 10:00π.μ  (κλινική Στοματολογίας 4ος )

10359

ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

10360

ΤΑΚΑΡΙΔΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

10405

ΤΑΜΠΑΝΤΖΗ

ΝΙΚΗ

10395

ΤΡΙΓΓΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ- ΧΡΥΣΙΑ

10362

ΤΣΑΒΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

10406

ΤΣΙΝΙΚΟΡΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

10364

ΤΣΟΛΑΚΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

10384

ΦΛΩΡΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

10365

ΧΑΡΙΤΟΥΔΗΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

10367

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΠΟΥ

ΣΟΥΛΤΑΝΑ- ΠΑΡΑΣΧΙΑ

10368

ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

10424

ΧΑΤΖΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10396

ΧΡΥΣΟΜΗΛΟΥ

ΜΟΡΦΩ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  Θ2α (γ)   ώρα  10:00 – 11:00π.μ  (κλινική Στοματολογίας 4ος )

10330

ΜΟΣΧΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

10318

ΚΙΑΚΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

10333

ΜΠΑΜΠΑΣΙΔΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

10334

ΜΠΑΜΠΙΟΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

10398

ΜΠΑΤΣΙΚΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

10335

ΜΠΕΚΑ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

10336

ΜΠΙΚΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

10337

ΜΠΟΥΡΤΖΟΥ

ΣΤΕΛΛΑ

10338

ΜΠΟΥΤΙΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

10339

ΝΤΟΒΙΝΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

10340

ΠΑΛΛΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

10341

ΠΑΝΑΠΩΤΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

10400

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  Θ2α (δ)   ώρα  11:00 – 12:00π.μ  (κλινική Στοματολογίας 4ος )

 

10399

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ

10414

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

10401

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10343

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

10421

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΗΝΑ

10373

ΠΑΠΠΑ

ΖΩΗ

10379

ΠΑΡΠΟΥΛΑΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

10345

ΠΑΧΟΥΜΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

10415

ΠΙΣΣΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10347

ΠΟΥΛΕΤΙΔΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΙΑ

10380

ΡΑΠΤΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

10348

ΡΙΖΑΡΓΙΩΤΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

10349

ΡΟΥΣΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ