ΣΤΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΙΙΙ ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ Θ' Εξαμήνου 2019 & ΤΜΗΜΑΤΑ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Τα μαθήματα του Θ' εξαμήνου της Στοματολογίας θα ξεκινήσουν την ΔΕΥΤΕΡΑ  07 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Για την καλύτερη διεξαγωγή της κλινικής άσκησης των φοιτητών του Θ΄ εξαμήνου στο μάθημα της Στοματολογίας , έχει γίνει  επιμέρους  χωρισμός των τμημάτων , ο οποίος έχει ως εξής:

ΠΡΟΣΟΧΗ

Οι ώρες των μαθημάτων (κλινική & φροντιστήριο) θα τηρηθούν αυστηρά (απουσίες θα παίρνονται στην αρχή του μαθήματος) - Αλλαγές τμήματος ΔΕΝ θα γίνονται , παρά μόνο αμοιβαίες

Το φροντιστηριακό μάθημα θα γίνεται για το Θ1 την ΔΕΥΤΕΡΑ  13:00 – 14:00μ.μ,  στην αίθουσα Παραδόσεων (μπλέ) του υπογείου

  και το Θ2 την ΠΕΜΠΤΗ  13:00 – 14:00μ.μ  στην αίθουσα Παραδόσεων (μπλέ) του υπογείου.

Οι απουσίες είναι 3 για την κλινική άσκηση και 3 για το φροντιστήριο.

ΚΛΙΝΙΚΗ  ΑΣΚΗΣΗ:

 ΔΕΥΤΕΡΑ  Θ1β (α)   ώρα  12:00 – 13:00μ.μ  (κλινική Στοματολογίας 4ος )

1

10636

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2

10606

ΙΣΑΑΚΙΔΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - ΑΝΑΤΟΛΗ

3

10637

ΙΩΑΚEIΜΙΔΟΥ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ

4

10677

ΚΑΙΡΙΔΟΥ

ΑΡΓΥΡΗ - ΕΙΡΗΝΗ

5

10608

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ

ΒΙΚΗ - ΧΑΡΑ

6

10575

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7

10576

ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

8

10640

ΚΑΡΑΣΑΒΟΓΛΟΥ

ΜΙΧΑΗΛ

9

10639

ΚΑΤΣΑΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10

10641

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ

ΕΥΑΝΘΙΑ

11

10609

ΚΑΤΣΙΚΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ

12

10642

ΚΙΑΤΙΠΗ

ΜΑΡΙΑ

13

10610

ΚΟΚΚΑΛΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ  Θ1β (β)   ώρα  09:00 – 10:00π.μ  (κλινική Στοματολογίας 4ος )

 

1

10577

ΚΟΣΜΑΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2

10643

ΚΟΥΪΜΤΖIΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3

10611

ΚΟΥΛΕΝΤΡΟΥ

ΣΟΦΙΑ

4

10578

ΛΑΜΠΗ

ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ  -ΜΑΡΙΑ

5

10672

ΛΕΚΑΤΣΑ

ΜΑΡΙΑ

6

10662

ΛΙΚΚΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

7

10579

ΛΟΓΟΘΕΤΗ

ΕΛΕΝΗ

8

10683

ΜΑΛΚΟΤΣΗ

ΒΑΓΙΑ

9

10612

ΜΑΝΕΣ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

10

10658

ΜΑΥΡΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

11

10614

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΙΑ

12

10580

ΜΑΥΡΟΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

 

ΠΕΜΠΤΗ  Θ1α (γ)   ώρα  10:00 – 11:00π.μ  (κλινική Στοματολογίας 4ος )

1

10630

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ

ΆΝΝΑ

2

10574

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3

10600

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

4

10561

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5

10563

ΑΜΠΑΔΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΡΑΣΧΟΣ

6

10564

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΕΝΕΛΑΟΣ

7

10565

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

8

10632

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΒΕΝΕΤΙΑ

9

10566

ΑΡΑΧΩΒΙΤΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

10

10567

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

11

10626

ΒΛΑΧΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΑ

12

10568

ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - AΛΕΞ.

 

ΠΕΜΠΤΗ  Θ1α (δ)   ώρα  11:00 – 12:00π.μ  (κλινική Στοματολογίας 4ος )

10603

ΒΡΑΧΙΜΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

10633

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

10569

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΗΛΙΑΝΑ

10604

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΙΑ - ΕΛΕΝΗ

10655

ΓΙΟΛΑΡΗΣ

ΑΔΡΙΑΝΟΣ

10605

ΓΟΥΣΟΥΛΗΣ

ΘΩΜΑΣ

10634

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΆΓΓΕΛΟΣ

10627

ΔΗΜΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

10635

ΖΑΪΡΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

10573

ΖΑΡΕΝΤΗ

ΣΟΦΙΑ

10674

ΖΥΓΑΝΙΤΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

10670

ΖΥΓΟΥΡΑ

ΙΩΑΝΝΑ

 

ΠΕΜΠΤΗ  Θ2β (α)   ώρα  12:00 – 13:00μ.μ  (κλινική Στοματολογίας 4ος )

10685

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

10646

ΣΕΡΕΤΗ

ΙΩΑΝΝΑ

10598

ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΣ

10592

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

ΟΡΕΣΤΗΣ

10680

ΣΥΡΙΑΝΙΔΟΥ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

10621

ΤΑΜΠΟΥΡΗ

ΆΝΤΡΕΑ

10647

ΤΖΕΜΗ

ΜΑΡΙΑ

10622

ΤΖΙΟΒΑΡΑ

ΜΑΡΙΑ

10660

ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

10649

ΤΣΑΪΡΙΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

10666

ΤΣΑΜΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

10661

ΤΣΑΜΠΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10650

ΤΣΑΝΑΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10651

ΤΣΕΛΙΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  Θ2β (β)   ώρα  09:00 – 10:00π.μ  (κλινική Στοματολογίας 4ος )

10623

ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

10629

ΤΣΟΛΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΤΑΠΙΟΣ

10624

ΤΣΟΜΠΑΝΗ

ΓΕΝΟΒΕΦΑ

10593

ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10594

ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΣΟΦΙΑ

10652

ΦΩΛΙΑ

ΥΑΚΙΝΘΗ - ΘΕΟΔΩΡΑ

10678

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10653

ΧΑΡΙΣΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

10667

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10664

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΛΕΝΑ-ΜΑΡΙΑ

10596

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

10597

ΧΡΙΣΤΟΦΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10654

ΨΩΡΑ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  Θ2α (γ)   ώρα  10:00 – 11:00π.μ  (κλινική Στοματολογίας 4ος )

10615

ΜΑΥΡΟΥΔΗ

 ΡΑΦΑΕΛΑ

10616

ΜΕΣΗΜΕΡΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

10617

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΟΦΙΑ

10618

ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ

ΕΛΕΝΗ

10679

ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

10581

ΜΟΥΛΑΡΑ - ΝΕΣΤΩΡΟΥΔΗ

ΜΑΡΙΑ

10582

ΜΠΑΚΟΛΕΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10583

ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΣΤΑΥΡΟΣ

10665

ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ

ΜΥΡΩΝ

10584

ΜΠΟΥΛΙΩΝΗ

ΦΙΛΑΡΕΤΗ-ΕΥΘΥΜΙΑ

10585

ΝΑΧΗ

ΆΝΝΑ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

10644

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ

ΑΛΙΚΗ

10628

ΝΤΟΥΜΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  Θ2α (δ)   ώρα  11:00 – 12:00π.μ  (κλινική Στοματολογίας 4ος )

10669

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

10619

ΟΥΡΔΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10586

ΠΑΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

10675

ΠΑΠΑ (PAPA)

 ΜΑΡΤΙΝΕΛΑ (MARTINELA)

10587

ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

10588

ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ

ΆΝΝΑ

10684

ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

10589

ΠΙΛΑΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10346

ΠΟΛΥΖΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

10682

ΡΑΠΤΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

10659

ΡΑΦΤΗ

ΦΡΕΝΣΗ

10590

ΣΑΡΑΛΗ

ΘΩΜΑΗ

10591

ΣΑΡΑΝΤΙΑΔΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ