ΣΤΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΙV ΕΠΕΙΓΟΝ ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ 30 IOYNIOY

 

Αγαπητές φοιτήτριες/ Αγαπητοί φοιτητές,

Οι εξ αποστάσεως προφορικές εξετάσεις του μαθήματος ΣΤΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ IV θα πραγματοποιηθούν την Τρίτη 30/06/2020 ανά ομάδες στις ακόλουθες ώρες και με αλφαβητική σειρά.

Για τη δική σας διευκόλυνση δείτε προσεκτικά τη λίστα που έχει ετοιμαστεί παρακάτω, καθώς δεν θα γίνουν δεκτές αλλαγές στο πρόγραμμα.

Οι εξετάσεις θα γίνουν μέσω της πλατφόρμας ZOOM,  την οποία θα πρέπει να κατεβάσετε με τον ιδρυματικό σας λογαριασμό ακολουθώντας τις οδηγίες στον ακόλουθο σύνδεσμο: https://it.auth.gr/el/node/4937 και μπορείτε και απευθείας να συνδεθείτε στον σύνδεσμο:

 
https://authgr.zoom.us/j/99976331997

Meeting ID: 999 7633 1997

 

Προφανώς θα υπάρξει κάποιος χρόνος αναμονής στην εφαρμογή μέχρι να κληθείτε για εξέταση.  

Συνιστάται η χρήση Mozilla Firefox ή Google Chrome.

Απενεργοποιήστε τυχόν σύνδεση VPN στον υπολογιστή σας

Μην απενεργοποιείτε τη javascript στον browser

Μην έχετε ενεργοποιημένη την αυτόματη μετάφραση ιστοσελίδας στο Google Chrome

Συνδεθείτε λίγο πριν την προγραμματισμένη ώρα της εξέτασης σας και μην κλείνετε την καρτέλα (tab) ούτε το παράθυρο του zoom κατά την αναμονή/εξέταση
Να προτιμήσετε σταθερή σύνδεση στο δίκτυο και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή, καθώς έτσι ελαχιστοποιείται η πιθανότητα εμφάνισης προβλημάτων, που σχετίζονται με πολλούς συνδυαστικούς παράγοντες τεχνικής φύσης.

Είναι προφανές και απαραίτητο να έχετε κάμερα και μικρόφωνο για την πραγματοποίηση της εξέτασης.

 

Κατά την έναρξη της εξέτασης θα σας ζητηθεί να επιδείξετε την κάρτα φοιτητή.

 

Σας ευχόμαστε καλή επιτυχία

 

 

 

ΥΓ Για πιθανές διευκρινίσεις παρακαλώ επικοινωνήστε με τη Γραμματεία μας στο 2310999555. Σε περίπτωση τεχνικού προβλήματος κατά την εξέταση επικοινωνήστε με τον κ. Κωνσταντίνο Παππά τηλ 2310999502, κιν 6976684186

   

 

 

 

 

Τμήματα φοιτητών

 

ΠΡΩΤΗ  ΟΜΑΔΑ  ΩΡΑ    09:00 – 11:00

 

  1.  

10630

Αθανασιάδου

Άννα

  1.  

10574

Αθανασόπουλος

Γεώργιος – Ευάγγ.

  1.  

10600

Αθανασοπούλου

Χριστίνα

  1.  

10561

Αλεξανδράκης

Γεώργιος

  1.  

10563

Αμπαδάς

Παναγιώτης- Παράσχ

  1.  

10564

Αναστασόπουλος

Μενέλαος

  1.  

10565

Ανδρικοπούλου

Κλεοπάτρα

  1.  

10632

Αντωνιάδου

Βασιλική-Βενετία

  1.  

10566

Αραχωβίτη

Χριστίνα

  1.  

10567

Αρβανίτης

Εμμανουήλ

  1.  

10626

Βλάχου

Αντωνία

  1.  

10568

Βολικάκης

Κωνσταντίνος-Αλέξ.

  1.  

10603

Βραχίμη

Φωτεινή

  1.  

10633

Γαβριηλίδου

Ευαγγελία

  1.  

10569

Γεωργιάδου

Αικατερίνη-Ηλιάνα

  1.  

10604

Γιαννακοπούλου

Αρχοντία - Ελένη

  1.  

10655

Γιολάρης

Αδριανός

  1.  

10605

Γουσούλης

Θωμάς

  1.  

10634

Δημόπουλος

Άγγελος

  1.  

10627

Δήμου

Παρασκευή

  1.  

10635

Ζαΐρης

Μιχαήλ

  1.  

10573

Ζαρέντη

Σοφία

  1.  

10674

Ζυγανιτίδης

Χρήστος

  1.  

10670

Ζυγούρα

Ιωάννα

 

 

ΔΕΥΤΕΡΗ  ΟΜΑΔΑ  ΩΡΑ   11:00 – 13:00

 

  1.  

10636

Θεοδωροπούλου

Ευαγγελία

  1.  

10606

Ισαακίδου

Σταυρούλα - Ανατολή

  1.  

10637

Ιωακειμίδου

Χρυσάνθη

  1.  

10677

Καιρίδου

Αργυρή-Ειρήνη

  1.  

10608

Καραγεώργου

Βίκη - Χαρά

  1.  

10575

Καραγιάννης

Δημήτριος

  1.  

10576

Καραγκιαούρη

Δήμητρα

  1.  

10640

Καρασαβόγλου

Μιχαήλ

  1.  

10639

Κατσάνος

Κωνσταντίνος

  1.  

10641

Κατσαντώνη

Ευανθία

  1.  

10609

Κατσίκας

Πέτρος

  1.  

10642

Κιατίπη

Μαρία

  1.  

10610

Κόκκαλης

Αλέξανδρος

  1.  

10577

Κοσμάτος

Νικόλαος

  1.  

10643

Κουϊμτζίδης

Βασίλειος

  1.  

10611

Κούλεντρου

Σοφία

  1.  

10578

Λάμπη

Κρυσταλία-Μαρία

  1.  

10672

Λεκατσά

Μαρία

  1.  

10325

ΛΙΑΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

  1.  

10662

Λίκκας

Αλέξανδρος

  1.  

10579

Λογοθέτη

Ελένη

  1.  

10683

Μαλκότση

Βάγια

  1.  

10612

Μανές

Χρυσοβαλάντης

  1.  

10658

Μαυρίδου

Μαρία

 

 

ΤΡΙΤΗ  ΟΜΑΔΑ  ΩΡΑ  13:00 – 15:00

 

  1.  

10614

Μαυρογιαννίδου

Ζαφειρία

  1.  

10580

Μαύρος

Στέργιος

  1.  

10615

Μαυρουδή

Ραφαέλα

  1.  

10616

Μεσημέρη

Γεωργία

  1.  

10617

Μητσοπούλου

Σοφία

  1.  

10618

Μιλτιάδους

Ελένη

  1.  

10679

Μοσχόπουλος

Σωτήριος

  1.  

10581

Μουλαρά - Νεστωρούδη

Μαρία

  1.  

10582

Μπακολέας

Δημήτριος

  1.  

10583

Μπαλασκάς

Σπυρίδων - Σταύρος

  1.  

10665

Μπιτσάκης

Μύρων

  1.  

10584

Μπουλιώνη

Φιλαρέτη-Ευθυμία

  1.  

10585

Ναχή

Άννα - Χαραλαμπία

  1.  

10644

Νικολαΐδου

Αλίκη

  1.  

10628

Ντούμας

Γεώργιος

  1.  

10669

Ορφανίδου

Ελένη

  1.  

10619

Ούρδας

Δημήτριος

  1.  

10586

Παλουκόπουλος

Ηρακλής

  1.  

10675

Παπά

Μαρτινέλα

  1.  

10587

Παπαλεωνίδα

Παρασκευή

  1.  

10588

Πατραμάνη

Άννα

  1.  

10684

Πατσατζής

Ευστράτιος

  1.  

10589

Πιλάτης

Δημήτριος

  1.  

10346

Πολύζου

Χριστίνα

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  ΟΜΑΔΑ  ΩΡΑ  15:00 – 17:00

 

  1.  

10682

Ράπτη

Παναγιώτα

  1.  

10287

ΡΑΠΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

  1.  

10659

Ράφτη

Φρένση

  1.  

10590

Σαραλή

Θωμαή

  1.  

10591

Σαραντιάδου

Καλλιόπη

  1.  

10685

Σαραντόπουλος

Κυριάκος

  1.  

10646

Σερέτη

Ιωάννα

  1.  

10598

Στυλιανού

Νικόλας

  1.  

10592

Συμεωνίδης

Ορέστης

  1.  

10680

Συριανίδου

Στυλιανή

  1.  

10621

Ταμπούρη

Άντρεα

  1.  

10647

Τζέμη

Μαρία

  1.  

10622

Τζιοβάρα

Μαρία

  1.  

10660

Τουρατζίδου

Δέσποινα

  1.  

10649

Τσαϊρίδου

Ιωάννα

  1.  

10666

Τσάμη

Χριστίνα

  1.  

10661

Τσαμπλής

Παναγιώτης

  1.  

10650

Τσανανάς

Νικόλαος

  1.  

10651

Τσέλιου

Καλλιόπη

  1.  

10623

Τσιάτσιος

Βασίλειος

  1.  

10629

Τσόλκας

Παναγιώτης-Πατάπιος

  1.  

10624

Τσομπάνη

Γενοβέφα

  1.  

10593

Τσούμαρης

Δημήτριος

  1.  

10594

Φιλίππου

Σοφία

 

 

 

ΠΕΜΠΤΗ  ΟΜΑΔΑ  ΩΡΑ  17:00 – 18:00

 

  1.  

10652

Φωλιά

Υακίνθη - Θεοδώρα

  1.  

10678

Φωτόπουλος

Κωνσταντίνος

  1.  

10653

Χαρίσης

Βασίλειος

  1.  

10664

Χριστοδούλου

Λένα-Μαρία

  1.  

10596

Χριστοπούλου

Χριστίνα

  1.  

10597

Χριστοφή

Κωνσταντίνος

  1.  

10654

Ψώρα

Βικτώρια