ΣΤΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΙΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ

 

Αγαπητές φοιτήτριες/ Αγαπητοί φοιτητές,

Οι εξ αποστάσεως προφορικές εξετάσεις του μαθήματος ΣΤΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ  II  θα πραγματοποιηθούν την Τρίτη 14/07/2020 ανά ομάδες στις ακόλουθες ώρες και με την ακόλουθη  σειρά.

Για τη δική σας διευκόλυνση δείτε προσεκτικά τη λίστα που έχει ετοιμαστεί παρακάτω, καθώς δεν θα γίνουν δεκτές αλλαγές στο πρόγραμμα.

Οι εξετάσεις θα γίνουν μέσω της πλατφόρμας ZOOM,  την οποία θα πρέπει να κατεβάσετε με τον ιδρυματικό σας λογαριασμό ακολουθώντας τις οδηγίες στον ακόλουθο σύνδεσμο: https://it.auth.gr/el/node/4937 και μπορείτε και απευθείας να συνδεθείτε στον σύνδεσμο:

 
https://authgr.zoom.us/j/98559018589

Meeting ID: 985 5901 8589

 

Προφανώς θα υπάρξει κάποιος χρόνος αναμονής στην εφαρμογή μέχρι να κληθείτε για εξέταση. 

Συνιστάται η χρήση Mozilla Firefox ή Google Chrome.

Απενεργοποιήστε τυχόν σύνδεση VPN στον υπολογιστή σας

Μην απενεργοποιείτε τη javascript στον browser

Μην έχετε ενεργοποιημένη την αυτόματη μετάφραση ιστοσελίδας στο Google Chrome

Συνδεθείτε λίγο πριν την προγραμματισμένη ώρα της εξέτασης σας και μην κλείνετε την καρτέλα (tab) ούτε το παράθυρο του zoom κατά την αναμονή/εξέταση
Να προτιμήσετε σταθερή σύνδεση στο δίκτυο και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή, καθώς έτσι ελαχιστοποιείται η πιθανότητα εμφάνισης προβλημάτων, που σχετίζονται με πολλούς συνδυαστικούς παράγοντες τεχνικής φύσης.

Είναι προφανές και απαραίτητο να έχετε κάμερα και μικρόφωνο για την πραγματοποίηση της εξέτασης.

 

Κατά την έναρξη της εξέτασης θα σας ζητηθεί να επιδείξετε την κάρτα φοιτητή.

 

Σας ευχόμαστε καλή επιτυχία

 

 

 

ΥΓ Για πιθανές διευκρινίσεις παρακαλώ επικοινωνήστε με τη Γραμματεία μας στο 2310999555. Σε περίπτωση τεχνικού προβλήματος κατά την εξέταση επικοινωνήστε με τον κ. Κωνσταντίνο Παππά τηλ 2310999502, κιν 6976684186

  

 

 

 

 

Τμήματα φοιτητών

 

ΠΡΩΤΗ  ΟΜΑΔΑ  ΩΡΑ    09:00 – 11:00

 

  1.  

10706

ΑΔΑΜΙΔΗ

Αναστασία

  1.  

10451

ΑΘΑΝΑΣ

Άγγελος

  1.  

10574

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

Γεώργιος-Ευάγγελος

  1.  

10694

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ

Γεώργιος

  1.  

10731

ΑΛΕΞΑΚΗ

Φιλοθέη

  1.  

10561

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ

Γεώργιος

  1.  

10563

ΑΜΠΑΔΑΣ

Παναγιώτης- Παράσχος

  1.  

10796

ΑΝΘΟΥΛΗΣ

Αναστάσιος

  1.  

10632

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ

Βασιλική-Βενετία

  1.  

10768

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

Άννα

  1.  

10566

ΑΡΑΧΩΒΙΤΗ

Χριστίνα

  1.  

10567

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

Εμμανουήλ

  1.  

10689

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ

Φιλοθέη

  1.  

10734

ΒΕΝΕΤΗΣ

Αθανάσιος

  1.  

10739

ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

Γεωργία

  1.  

10805

ΒΛΑΧΟΣ

Φώτιος

  1.  

10568

ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ

Κωνσταντίνος-Αλέξανδρος

  1.  

10804

ΜΠΑΓΙΑΖΙΔΟΥ

Σοφία

  1.  

10799

ΓΕΡΟΚΩΣΤΑ

Ζωή - Μαρία

  1.  

10744

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ

Δημήτριος

  1.  

10783

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

Αχιλλέας

  1.  

10736

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Παρασκευή

  1.  

10779

ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ

Μελίνα-Μαρία

  1.  

10582

ΜΠΑΚΟΛΕΑΣ

Δημήτριος

  1.  

10742

ΓΚΟΒΑΡΗΣ-ΠΕΡΙKΛΗΣ

Κωνσταντίνος

  1.  

10790

ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΛΗΣ

Θεόδωρος

  1.  

10730

ΓΟΓΓΑΚΗΣ

Ευάγγελος

  1.  

10696

ΜΠΑΜΠΑΣΙΔΗΣ

Βασίλειος

  1.  

10711

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ

Ιωάννα

  1.  

10802

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ

Μιλένα

  1.  

10634

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

Άγγελος

  1.  

10726

ΜΠΑΝΤΗ

Ειρήνη-Χρυσοβαλάντη

  1.  

10697

ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ

Παναγιώτα

  1.  

10635

ΖΑΪΡΗΣ

Μιχαήλ

  1.  

10704

ΜΠΙΛΛΗΣ

Γεώργιος

  1.  

10769

ΘΕΟΤΟΚΟΓΛΟΥ

Ιωάννα

 

 

ΔΕΥΤΕΡΗ  ΟΜΑΔΑ  ΩΡΑ   11:00 – 13:00

 

  1.  

10708

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ

Περικλής

  1.  

10606

ΙΣΑΑΚΙΔΟΥ

Σταυρούλα - Ανατολή

  1.  

10750

ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ

Νικολέτα

  1.  

10677

ΚΑΙΡΙΔΟΥ

Αργυρή-Ειρήνη

  1.  

10759

ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ

Ιάσονας

  1.  

10710

ΚΑΛΥΜΝΙΟΥ

Αναστασία

  1.  

10608

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ

Βίκη - Χαρά

  1.  

10575

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Δημήτριος

  1.  

10709

ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Μαρία - Δέσποινα

  1.  

10698

ΚΑΡΑΛΗ

Ελένη

  1.  

10640

ΚΑΡΑΣΑΒΟΓΛΟΥ

Μιχαήλ

  1.  

10700

ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ

Γεώργιος

  1.  

10609

ΚΑΤΣΙΚΑΣ

Πέτρος

  1.  

10733

ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗ

Ελένη-Γεωργία

  1.  

10746

ΚΕΔΡΑ

Ελένη

  1.  

10776

ΚΕΤΕΟΓΛΟΥ

Διονύσιος

  1.  

10788

ΚΟΝΟΜΗ

Δημητρούλα

  1.  

10809

ΚΟΤΣΑΝΟΣ

Ιωάννης

  1.  

10643

ΚΟΥΪΜΤΖΙΔΗΣ

Βασίλειος

  1.  

10745

ΚΟΥΚΩΝΗΣ

Αθανάσιος

  1.  

10786

ΚΟΥΜΗ

Στεφανία

  1.  

10764

ΚΟΥΤΣΟΥΤΗ

Πασχαλίνα

  1.  

10777

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

Ηλιάνα

  1.  

10801

ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗ

Ροζάννα

  1.  

10758

ΛΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ

Αλεξάνδρα- Παρασκευή

  1.  

10662

ΛΙΚΚΑΣ

Αλέξανδρος

  1.  

10795

ΝΑΣΙΟΣ

Αθανάσιος

  1.  

10718

ΜΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗ

Σταυρούλα

  1.  

10690

ΜΑΝΔΑΛΗ

Χρυσή

  1.  

10612

ΜΑΝΕΣ

Χρυσοβαλάντης

  1.  

10716

ΜΑΡΑΓΚΟΥ

Δέσποινα - Κυριακή

  1.  

10787

ΜΑΡΑΓΚΟΥ

Δέσποινα

  1.  

10658

ΜΑΥΡΙΔΟΥ

Μαρία

  1.  

10725

ΜΕΣΑΡΙΤΟΥ

Έλενα

  1.  

10792

ΝΑΤΣΙΟΥ

Νικολέτα

  1.  

10740

ΜΟΛΛΑ ΧΟΥΣΕΪΝ

Εμέλ

 

 

ΤΡΙΤΗ  ΟΜΑΔΑ  ΩΡΑ  13:00 – 15:00

 

  1.  

10691

ΜΠΙΤΖΕΝΗ - ΝΙΓΔΕΛΗ

Άννα

 

  1.  

10773

ΜΠΟΤΣΗ

Ισμήνη

 

  1.  

10793

ΝΕΝΤΣΕ

Βικτώρια

 

  1.  

10735

ΝΕΟΦΥΤΟΥ

Χαρίκλεια

 

  1.  

10752

ΝΤΙΝΑΣ

Κωνσταντίνος

 

  1.  

10732

ΝΤΟΜΠΡΟΥ

Αγγελική

 

  1.  

10669

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ

Ελένη

 

  1.  

10619

ΟΥΡΔΑΣ

Δημήτριος

 

  1.  

10586

ΠΑΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

Ηρακλής

 

  1.  

10763

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Κωνσταντίνα

 

  1.  

10719

ΠΑΝΙΔΗΣ

Χαράλαμπος

 

  1.  

10692

ΠΑΝΟΥΣΗΣ

Θεμιστοκλής

 

  1.  

10765

ΠΑΝΤΕΡΗ

Αναστασία

 

  1.  

10717

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

Αθανάσιος

 

  1.  

10693

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

Δέσποινα - Ολυμπία

 

  1.  

10587

ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑ

Παρασκευή

 

  1.  

10741

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

Παύλος

 

  1.  

10463

ΠΑΣΣΙΑΣ

Αντώνιος

 

  1.  

10588

ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ

Άννα

 

  1.  

10757

ΠΕΤΣΑΛΗ

Σπυριδούλα

 

  1.  

10589

ΠΙΛΑΤΗΣ

Δημήτριος

 

  1.  

10346

ΠΟΛΥΖΟΥ

Χριστίνα

 

  1.  

10714

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ

Ανέστης - Φοίβος

 

  1.  

10810

ΠΟΝΗΡΑΚΗ

Ειρήνη-Λωρεάνα

 

  1.  

10685

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

Κυριάκος

 

  1.  

10775

ΣΙΑΜΠΙΡΗ

Αγγελική

 

  1.  

10778

ΣΙΑΤΗΡΑ

Μαρία

 

  1.  

10774

ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ

Χρήστος

 

  1.  

10756

ΓΕΡΜΕΝΗ

Σαβίνα

 

  1.  

10803

ΓΚΕΚΑ

Βασιλική - Μαρία

 

  1.  

10798

ΔΑΜΟΛΗΣ

Χρήστος

 

  1.  

10724

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

Αθανάσιος

 

  1.  

10695

ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

Μάριος

 

  1.  

10781

ΚΑΤΜΕΡΟΥ

Ειρήνη

 

  1.  

10663

ΜΗΤΑΚΙΔΟΥ

Ειρήνη-Αννα

 

  1.  

10715

ΛΥΣΑΝΔΡΟΥ

Ελένη

 

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  ΟΜΑΔΑ  ΩΡΑ  15:00 – 17:00

 

  1.  

10789

ΣΟΥΓΙΟΥΛΤΖΗ

Μαρίνα

  1.  

10780

ΣΟΥΡΓΚΟΥΝΗ

Αγνή

  1.  

10782

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Σπυρίδων

  1.  

10707

ΣΤΑΥΡΟΥ

Χαράλαμπος

  1.  

10705

ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΣ

Κωνσταντίνος

  1.  

10592

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

Ορέστης

  1.  

10713

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ

Αναστασία

  1.  

10728

ΣΥΡΑΚΟΥΛΗ

Ευαγγελία

  1.  

10621

ΤΑΜΠΟΥΡΗ

Άντρεα

  1.  

10772

ΤΑΣΙΟΥ

Θεοδώρα

  1.  

10797

ΤΖΑΝΤΖΙΔΟΥ

Ευαγγελία

  1.  

10701

ΤΖΙΤΖΙΜΠΟΥΡΟΥΝΗ

Ελένη

  1.  

10729

ΤΖΟΥΝΑΚΗ

Χρύσα

  1.  

10660

ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΟΥ

Δέσποινα

  1.  

10648

ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ

Βασιλική-Αναστασία

  1.  

10666

ΤΣΑΜΗ

Χριστίνα

  1.  

10661

ΤΣΑΜΠΛΗΣ

Παναγιώτης

  1.  

10650

ΤΣΑΝΑΝΑΣ

Νικόλαος

  1.  

10651

ΤΣΕΛΙΟΥ

Καλλιόπη

  1.  

10702

ΤΣΟΤΣΟΥ

Κωνσταντίνα

  1.  

10760

ΤΣΟΥΜΑΝΗ

Γεωργία

  1.  

10593

ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

Δημήτριος

  1.  

10723

ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ

Σταυρούλα

  1.  

10754

ΦΡΑΓΚΑΚΗ

Ιωάννα

  1.  

10727

ΦΡΙΞΟΥ

Φρίξος

  1.  

10749

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ

Ελισάβετ

  1.  

10712

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Παυλίνα

  1.  

10806

ΧΑΣΟΓΛΟΥ

Βιολέττα

  1.  

10784

ΧΑΤΖΑΚΗΣ

Μάριος

  1.  

10687

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ

Χριστίνα

  1.  

10722

ΧΑΤΖΗΚΟΣΜΑΣ

Χαράλαμπος

  1.  

10753

ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ

Νίνα

  1.  

10597

ΧΡΙΣΤΟΦΗ

Κωνσταντίνος

  1.  

10770

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Έλενα

  1.  

10699

ΨΑΡΑ

Παναγιώτης

  1.  

10654

ΨΩΡΑ

Βικτώρια