ΣΤΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ Ι - ΙΙ ΚΑΙ ΙΙΙ - IV ΣΥΝΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΑ

 

Αγαπητές φοιτήτριες/ Αγαπητοί φοιτητές,

Οι εξ αποστάσεως προφορικές εξετάσεις των συνεξεταζόμενων  μαθημάτων ΣΤΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ  Ι - II και ΙΙΙ – ΙV του παλιού προγράμματος σπουδών θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο  18/07/2020 ανά ομάδες στις ακόλουθες ώρες και με την ακόλουθη  σειρά.

Για τη δική σας διευκόλυνση δείτε προσεκτικά τη λίστα που έχει ετοιμαστεί παρακάτω, καθώς δεν θα γίνουν δεκτές αλλαγές στο πρόγραμμα.

Για την διευκόλυνση της εξέτασης οι φοιτητές που δήλωσαν  ΚΑΙ τα δυο μαθήματα

 (Ι - II και ΙΙΙ – ΙV) θα εξεταστούν σε ένα Group ώστε στην ίδια ώρα να εξεταστούν και στα δυο μαθήματα. Αυτοί που δήλωσαν μόνο την Στοματολογία Ι – ΙΙ θα είναι σε ένα δεύτερο Group και αυτοί που δήλωσαν μόνο την Στοματολογία  ΙΙΙ – ΙV σε ένα τρίτο Group.

Οι εξετάσεις θα γίνουν μέσω της πλατφόρμας ZOOM,  την οποία θα πρέπει να κατεβάσετε με τον ιδρυματικό σας λογαριασμό ακολουθώντας τις οδηγίες στον ακόλουθο σύνδεσμο: https://it.auth.gr/el/node/4937 και μπορείτε και απευθείας να συνδεθείτε στον σύνδεσμο:

 
https://authgr.zoom.us/j/92947624038

Meeting ID: 929 4762 4038

 

Προφανώς θα υπάρξει κάποιος χρόνος αναμονής στην εφαρμογή μέχρι να κληθείτε για εξέταση.  

Συνιστάται η χρήση Mozilla Firefox ή Google Chrome.

Απενεργοποιήστε τυχόν σύνδεση VPN στον υπολογιστή σας

Μην απενεργοποιείτε τη javascript στον browser

Μην έχετε ενεργοποιημένη την αυτόματη μετάφραση ιστοσελίδας στο Google Chrome

Συνδεθείτε λίγο πριν την προγραμματισμένη ώρα της εξέτασης σας και μην κλείνετε την καρτέλα (tab) ούτε το παράθυρο του zoom κατά την αναμονή/εξέταση
Να προτιμήσετε σταθερή σύνδεση στο δίκτυο και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή, καθώς έτσι ελαχιστοποιείται η πιθανότητα εμφάνισης προβλημάτων, που σχετίζονται με πολλούς συνδυαστικούς παράγοντες τεχνικής φύσης.

Είναι προφανές και απαραίτητο να έχετε κάμερα και μικρόφωνο για την πραγματοποίηση της εξέτασης.

 

Κατά την έναρξη της εξέτασης θα σας ζητηθεί να επιδείξετε την κάρτα φοιτητή.

 

Σας ευχόμαστε καλή επιτυχία

 

 

ΥΓ Για πιθανές διευκρινίσεις παρακαλώ επικοινωνήστε με τη Γραμματεία μας στο 2310999555 μέχρι την Παρασκευή. Σε περίπτωση τεχνικού προβλήματος κατά την εξέταση επικοινωνήστε με τον κ. Κωνσταντίνο Παππά τηλ 2310999502, κιν 6976684186

 

 

Τμήμα φοιτητών  Ι - II και ΙΙΙ – ΙV  μαζί.

 

ΠΡΩΤΗ  ΟΜΑΔΑ  ΩΡΑ    09:00 – 11:00

 

  1.  

9939

ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ

Στυλιανός

   

 

 

  1.  

10444

ΑΜΕΤ  ΑΡΙΦ

Ελίφ

   

 

 

  1.  

10427

ΒΑΣΟΓΛΟΥ

Γεώργιος

   

 

 

  1.  

10403

ΓΚΑΖΙΑΝΗ

Μελίνα

   

 

 

  1.  

10278

ΓΡΙΒΑ

Κωνσταντίνα

   

 

 

  1.  

10404

ΔΑΒΟΥΔΑΝΗΣ

Δημήτριος

   

 

 

  1.  

10267

ΔΕΛΛΗΣ

Γεώργιος

   

 

 

  1.  

10410

ΔΗΜΚΟΥ

Σταυρούλα

   

 

 

  1.  

10504

ΖΑΨΑΛΗΣ

Ιωάννης

   

 

 

  1.  

10311

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Μάριος

   

 

 

  1.  

10477

ΚΑΡΒΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ

Μαρία

   

 

 

  1.  

10455

ΚΑΡΔΑΚΟΥ

Βασιλική

   

 

 

  1.  

10081

ΚΟΛΛΙΑ

Αδαμαντία

   

 

 

  1.  

10542

ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ

Σουζάνα

   

 

 

       15.

10471

ΚΟΥΛΑ

Μαρία

 

 

   

     16.

10137

ΜΕΛΙΟΣ

Ζήσης

   

 

 

     17.

10413

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

Θεογνωσία

   

 

 

     18.

9984

ΝΟΥΛΑ

Ζωή

   

 

 

     19.

10519

ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ

Γεώργιος

   

 

 

     20.

10098

ΝΤΟΝΤΟΣ

Ιωάννης

   

 

 

     21.

10463

ΠΑΣΣΙΑΣ

Αντώνιος

   

 

 

     22.

10409

ΣΑΒΒΙΔΟΥ

Άννα

   

 

 

     23.

9998

ΣΙΔΕΡΗΣ

Ανδρέας

   

 

 

     24.

10422

ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

Χαρίκλεια

   

 

 

     25.

10433

ΣΙΜΟΥ

Χριστίνα

   

 

 

     26.

10495

ΤΑΚΑΣ

Γεώργιος

   

 

 

     27.

10159

ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ

Κυριακή

   

 

 

     28.

10163

ΤΣΕΒΕΚΙΔΗΣ

Ιωάννης

   

 

 

     29.

10406

ΤΣΙΝΙΚΟΡΗ

Σταυρούλα

   

 

 

     30.

10526

ΧΑΪΤΙΔΟΥ

Μαρίνα

   

 

 

     31.

10288

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ

Στέφανος

   

 

 

     32.

10448

ΧΙΛΙΑΔΑΣ

Ευάγγελος

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Τμήμα φοιτητών  Ι – II  μόνο

 

ΔΕΥΤΕΡΗ  ΟΜΑΔΑ  ΩΡΑ    11:00 – 12:00

 

 

  1.  

10513

KAKUSHADZE

Natia

 

 

  1.  

10175

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

Αντώνιος

 

 

  1.  

10063

ΑΠΟΣΤΟΛΟΓΛΟΥ

Βαρβάρα

 

 

  1.  

10377

ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ

Αλέξανδρος

 

 

       5.

10325

ΛΙΑΤΟΣ

Κωνσταντίνος

 

 

       6.

10555

ΛΙΟΔΑΚΗΣ

Κωνσταντίνος

 

 

       7.

10505

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

Γεωργία

 

 

       8.

9979

ΜΑΚΡΥΓΑΝΝΗΣ

Κωνσταντίνος

 

 

       9.

10520

ΜΑΣΤΡΟΓΕΩΡΓΙΟΥ

Μυριαλής

 

 

      10.

10547

ΜΑΤΣΑΓΚΟΥ

Ελένη

 

 

      11.

10414

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

Στέφανος

 

 

      12.

9884

ΠΛΟΥΜΠΙΔΗΣ

Δημήτριος

 

 

      13.

10287

ΡΑΠΤΗΣ

Ιωάννης

 

 

      14.

10424

ΧΑΤΖΙΔΗΣ

Δημήτριος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τμήμα φοιτητών  ΙΙΙ – IV  μόνο

 

ΤΡΙΤΗ  ΟΜΑΔΑ  ΩΡΑ    12:00 – 14:00

 

 

  1.  

10510

ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ

Μικαέλα

 

 

  1.  

10554

ΑΔΑΚΤΥΛΟΥ

Αθηνά

 

 

  1.  

10451

ΑΘΑΝΑΣ

Άγγελος

 

 

  1.  

9948

ΑΛΕΞΙΟΥ

Δημοσθένης

 

 

  1.  

10397

ΒΑΒΑΣ

Ελευθέριος

 

 

  1.  

10468

ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ

Χρυσηϊς

 

 

  1.  

9460

ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ

Αντώνιος

 

 

  1.  

10517

ΓΚΙΝΗ

Ολγα

 

 

  1.  

10546

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

Ευαγγελία

 

 

  1.  

10516

ΔΕΡΒΟΥ

Ευαγγελία

 

 

  1.  

10417

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ

Δάφνη

 

 

  1.  

10456

ΘΕΟΔΟΣΑΚΗ

Αστέρω - Μαρία

 

 

  1.  

10557

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ

Ελισάβετ

 

 

  1.  

10552

ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ

Φώτιος

 

 

     15.

9979

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ

Κωνσταντίνος

 

 

     16.

10551

ΜΑΝΔΡΙΝΟΥ

Ιω - Συμεώνα

 

 

     17.

10485

ΜΑΝΙΤΣΑΣ

Ευάγγελος

 

 

     18.

10520

ΜΑΣΤΡΟΓΕΩΡΓΙΟΥ

Μυριαλλής

 

 

     19.

10547

ΜΑΤΣΑΓΚΟΥ

Ελένη

 

 

    20.

10337

ΜΠΟΥΡΤΖΟΥ

Στέλλα

 

 

    21.

10506

ΠΑΡΑΣΧΗΣ ΣΙΝΟΔΙΝΟΣ

Γεώργιος

 

 

    22.

10465

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ

Θεόδωρος

 

 

    23.

9525

ΤΣΙΩΝΑ

Φωτεινή

 

 

    24.

10544

ΦΡΑΣΙΟΛΑ

Αικατερίνη

 

 

    25.

10550

ΤΣΕΚΟΥ

Ματθίλδη